Největší kolekce RPG ke stažení

Blog o RPG hrách

Pět let s RPGhrami!

2010-04-07 09:24:42

Od doby Konzervačního Nekrologu uplynulo jedenáct měsíců. Od té doby se RPGhry.cz prakticky přestaly vyvíjet. Přibylo pár recenzí, pár příspěvků v diskuzích, několik komentářů ke hrám. Zvláštní je, že z hlediska návštěvnosti si nevedeme pořád úplně nejhůře, podle serveru Navrcholu.cz kolísáme mezi 200-300 unikátními přístupy denně (i když jsou výkyvy směrem dolů), přičemž cca 50 návštěvníků k nám jde z bookmarků. A když se dívám na odkazující stránky, nejde vždy o náhodně nalezené odkazy Seznamem nebo Googlem, ale dost často z webů o RPGhrách či hrách obecně. A to je dobře. Znamená to pro nás, že jsme stvořili něco, co má pořád hodnotu, co něco nabízí a co se neztratí. Svým způsobem je to satisfakce.

Nedávno jsme si s Drokkem říkali, že bychom mohli RPGhry.cz nějak oživit. Překopat úvodní stránku na jednodušší styl, novinky ve formě Twitter postů, protože denně narážím na informace, které by stály za to zveřejnit, ale jsem příliš zaneprázdněn (čti: líný) kvůli tomu lézt do SQL databáze a tam něco psát a okecávat. Cesta odkazů s komentářem je schůdnější jak pro mne, tak pro web, takže to bude patrně další vývoj. Nechci nic slibovat, ale je to myslím reálné.

Na mém blogu jste mezitím mohli sledovat vývoj našeho snažení - Pařáda, Pubcast, články o hrách obecně - nezahálím ani já, ani nikdo v mém okolí. A jak říkám - je docela dobře možné, že se to sloučí i s RPGhrami do velkého celku v kategorii "entertainment". Docela se na to těším.

A mimochodem - 15.2.2010 uplynulo přesně 5 let od spuštění serveru. A to je přátelé moc pěkný výkon, nemyslíte? Já jsem to teda nepřestal slavit ;).

Zpět na homepage Blogu

Musíte být zaregistrován a přihlášen abz jste mohl psát komentáře.

Article Comments:

says:

Kdyz jsem poprvy nekde nasel odkaz na RPGHry, rozhodne jsem netusil ze se stanou mym RPG domovem. Vsechno co jsem hledal jsem nasel tady, screeny k neuveritelne starym i neuveritelne dobrym hram, rady jak ty neuveritelne stare i neuveritelne dobre hry spustit a hlavne: skvelou spolecnost. Kazdej tu se mnou mel trpelivost i kdyz jsem se na neco ptal trikrat. A ja buch chtel podekovat a zaroven vzdat hold vasemu nasemu uspechu. Diky

April 8, 2010 - 14:16

says:

Přesně, tyhle stránky jsou pro mě oazou nostalgie a rozcestnikem v novem světě zároveň.

Gj Dave a díky!

May 30, 2010 - 19:35

says:

zaknihovat a vydat v okované kožené vazbě jako encyklopedii.

October 14, 2010 - 22:35


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat