Největší kolekce RPG ke stažení

..:: Fallout ::.. vše o Vaultech - Diskuze


Pojďte se pochlubit s vašimi perky, nalezenými lokacemi a konečne počtu zastřelených mutantů! Nebo máte jen nějaký problém a nevíte jak dál? Nevadí stále jste v našem vaultu vítani! Všechny potřebné linky a návody jsou k nalezení v nástěnce.

Diskuze založena na žádost id JUNIOR
Vkládání příspěvků do diksuze je momentálně zakázáno.
Reagovat
RuThaN | 2005-04-16 19:13:43
davesade : No abysme se dostali k nečemu podstatnějšímu.. Tak tohle je ale podmíněno tím, že se ti podaří komunitu nějak sjednotit, dost podle mýho je problém jejich hráči papíru ve sami mezi sebou nedokážou schodnout, novodobý pc gamse hráči a ty staří taky, šermíři jsou celkově divnýá sebranka. Takže těch stránek je kvatnum, každej si něco plácá na tom svym písečku, ale jsou to spíš výkřiky do tmy, dohromady nic moc, že by se to sjednotilo pod nadvládu velkého Dava? Tak vůbec když týrám svůj mozeček sebevíc, nedokážu si představit co myslíš tou funkční komunitou. Nenech se nějak zdeptat tim, že nikdo nechce moc diskutovat, jelikož je to v tom, že si člověk řekne, že je to furt dokola to samý jako vždycky a že už ho nemá moc co překvapit. Srazy jsou, cony jsou, bitvy jsou tam bych problém neviděl, ono jde o to že každej máme trochu jinej vkus a princip sjednocenýho obecnýho blaha, neni to pravý. Já bych viděl přínos tohle serveru v tom, že mám všude vyhledáš novinky a dáš nám je jak na podnose a taky recenze a ty starý hry na stáhnutí, což je asi zatim všechno co tu je. O těch papírovejch hrách tu zatim neni nic a ani nevim jestli se to hodí. Jelikož dělat kočkopsa či warrior mage, asi neni to pravý, taky se tomu řiká system bufet, odvšeho něco ale nic pořádně. No snad z toho pochopíš co tim chci říct.
Reagovat
davesade | 2005-04-16 12:01:44
RuThaN : Tak v tom případě je 1000 přístupů denně v podstatě cílem - pak lze hovořit, že komunita může fungovat, když jí poskytnu plac. Časem srazy, RPG cony a tak. Reklama uznávám je v dnešní době nutné zlo, ale lze se nad to povznést, když to splní účel a také můj sen.
Reagovat
RuThaN | 2005-04-16 10:13:54
K těm Sims, to je holt mainstream, kdoví jestli nemaj to počítadlo nafixlovaný i to už sem viděl.. No panickou hrůzu z reklamy mám to se klidně přiznám. S těma 10k lidí souhlasim, no když to tak průměrně počítám kdo se kolikrát připojí myslim že tak 1000 přístupů denně, by bylo možnejch.
Reagovat
davesade | 2005-04-16 09:56:37
Také nechci všechno hned :). Kolik přístupů bych chtěl? No, co nejvíc - aby to přineslo radost, potěšení a užitek co nejvíce lidem - proto to přeci děláme, ne? Když jsem se koukal, že slovenská stránka o oblečení do hry Sims 2 (!) má denně přístup přes 8000 denně (!!!), tak si pravda připadám trochu méněcenný ;))).
S tím bannerem na nyxu - hele tady asi poukážu na tvou asocialitu - světe div se, ale někomu se grafika komixového stylu líbí ;). RPG je RPG i když je papírové nebo počítačové - zajímá-li tě to, tak prostě jednou klikneš a účel to splnilo.
Také tady máme odkazy na zajímavé weby, také se de facto jedná o výměnnou reklamu. Nemyslím si ale, že jeden banner nahoře by zasviňoval - asi máš panickou hrůzu z publicity nebo nevím. Pokud je mým cílem sdružovat komplexní RPG komunitu u nás, což může být tak cca 10.000 lidí, tak mi přijde logické takovouto formu reklamy dělat. Až tady budou všichni RPG pozitivní a naše stránky budou mít v podvědomí hráčů stejnou pozici jako seznam.cz, tak samozřejmě reklamu stáhneme ;).
Reagovat
RuThaN | 2005-04-15 17:34:08
davesade : On taky člověk nesmí chtít všechno hned, když náš spočítáno, že to bylo nefektivní, tak mi sem určitě můžeš napsat, kolik přístupů denně by ti stačilo, mimochodem bych sem určitě přidal někam počítadlo. No vlastně ti můžu popsat, jak sem reagoval na ten banner, já zítra sem na něj x tejdnů a řikal si hmm, tak to je něco co už sem 100x viděl, aby sem z toho nepochopil, jestli jde o papír či gamesy, graficky hnusně komixový, nakonec sem na to z nudy kliknul a vida.. Jinak já jdu cestou, že na stránkách mám sekci odkazy, kdo chce tak se podivá a tam jsou ty bannery, ale nikomu nic nevnucuju.. Nezasviňuju si svoje stránky a ani cizí.
Reagovat
davesade | 2005-04-15 13:19:46
RuThaN : To bych zase na základě své zkušenosti netvrdil. Lidi, které to zajímá se o tomto nemají šanci jak dozvědět - propagace v reálu (jako všude to šířit po hospodách a známých) se ukázala jako neefektivní, proto jsem dal banner na nyx například.
S tím tvým klubem na nyxu se omlouvám, měl jsem to nějak asociované.
Kdybych nechtěl, aby tady bylo hodně lidí, tak běží rpghry u mně doma a kochám se jimi. Kdybych nedělal publicitu, tak tady nejsi asi ani ty, ne? Navíc - s těma lamerama - člověk, který neví, co je RPG na náš banner ani neklikne. Jelikož máme úzkou specializaci, tak myslím, že právě jen ti, které to zajímá (=!lama) na to kliknou a je šance, že se stanou návštěvníky - ale k tomu je ta publicita prostě nutná.
Navíc se jedná o výměnný systém - pomůžeme tím sobě i ostatním. Neviděl bych to tak negativně.
Reagovat
RuThaN | 2005-04-15 11:35:21
davesade : No když ti jde o těch co nejvíc lidí, já bych to za tuhle cenu neberal. K těm lidem který to zajímá se to stejně donese tak jako tak a jestli stojíte o tu mít spoustu lamerů, který jednou kliknou na banner a víckrát už se neukážou.. K tomu mýmu projektu sem žádnej klub nedělal, on by tam stejně nikdo nechodil, jen tam mám klub o dělání gamesek jako máš tady ty, s tim že jak tam nebo tady sem se o tom zmínil, tam snad jen jednou větou na nástěnce.
Reagovat
davesade | 2005-04-15 08:20:05
RuThaN : Mně a Drokkovi to přijde důležitý. Děláme to celý jako nekomerční projekt, jehož hodnota je právě v kvalitě, kterou chceme dát posoudit co nejvíce lidem. Takže proto tu propagaci bereme až takhle. Tvůj Ragnarok taky potřebuje publicitu - zmiňoval ses o něm na nyxu, udělal mu klub... Tohle je to samé, jen pro celý web...
Reagovat
RuThaN | 2005-04-14 23:32:01
davesade : No je možný, že sem zhlediska názoru většiny mimo, ale já bych ten horní banner a ty linky na kupte si tohle, na stránky nedal ani za zlatý prase a milion přistupu k tomu:)
Reagovat
davesade | 2005-04-14 21:29:43
RuThaN : ale houbeles, o komerci nelze hovořit. Tvůj banner je na propagaci tvýho projektu ;). Já bych to bral pozitivně. Když se tady vyrojí dost lidí a rozjede se to ještě víc, budu jenom rád.
Reagovat
RuThaN | 2005-04-14 18:37:36
davesade : No je to pěkně hnusný, ale snad to pomůže. Ona tu byla nějaká reklama už předtim, taky tu mám reklamu já, už je toho až,až..
Reagovat
davesade | 2005-04-14 17:29:06
RuThaN : Proto jsme také rozjeli reklamu s Billboardem - jak je vidět nahoře. Je to kvůli publicitě, snad to nebude vadit. No jinak - jak to tady vypadalo dříve - servr běží od 15.2. - zítra to budou dva měsíce. Halelujah :).
Reagovat
RuThaN | 2005-04-14 15:17:48
Jak to tady vypadalo předtim nevim, ale rozhodně to má velkej potenciál, celá tahle stránka, včetně fóra, ikdyž to by mohlo bejt trochu víc hrůzr frendly Když to vezmu logicky je tady pár stránek herních časáků, pár úzce zaměřenejch stránek, ale jinak nic.. Pak ještě pár stránek primárn zaměřenejch na starý gamesy nebo papírový rpg. Podle mýho ikdyž neuděláte nějakou botu, můžete mít velmi brzy větší návštěvnost, než všechny ty zmiňované stránky, jelikož kdo by to volejzal všechno, když to tady bude mít pěkně pod nosem. Fanoušků rpg je u nás pořád ještě strašně moc..
Reagovat
davesade | 2005-04-14 10:44:50
To je jasný, takhle strávíš celý dny na mailu, ICQ, Skypu a na nyxu :). Jako maily a ICQ mám taky rád, ale zase se k tomu mohy vyjádřit jen já, jako adresát, takhle víc lidí, což je princip diskuzáku. No ale nakonec já si nestěžuji :). Já upřímně myslím, že to tady funguje čím dál lépe ;).
Reagovat
RuThaN | 2005-04-13 19:46:36
No já sem o tom taky přemýšlel a ona je jednoduší, poslat mail, nebo použít ICQ nebo Skype nebo servery jako Nyx, jelikož to by člověk nedělal nic jinýho než lez po různejch fórech..
Předchozí strana | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další strana

Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat