Největší kolekce RPG ke stažení

Might & Magic 3 - Isles of Terra | Info hry & Komentáře

Might & Magic 3 - Isles of Terra - obal
Vyrobce: New World ComputingWWW:  
Vydavatel: New World ComputingPlatformy: PC
Datum vydání: 1991Rating
Třetí revoluční díl přináší VGA grafiku a opravdu rozsáhlý svět, do kterého se ponoříte až po uši. 
Vkládání komentářů je momentálně zakázáno.

Komentáře uživatelů:

petrbd | manuál

pls po spuštění se mi ukáže menu, které po mě chce slovo z manuálu...jenže manuál není nikde k sehnání. nejde to nějak obejít?

2006-06-29 - 22:52:41

StriderCZ | key words

Řešil jsem podobný problém, a zde je řešení (přeposlaný email):
K těm MM3 se podívej na stránku http://www.svetmightandmagic.cz/omm/omm_download.php je tam odkaz na soubor Keywords, kde jsou všechna požadovaná slova vypsaná. Elemir

(v PDF jsou všechna klíč. slova z manuálu pro serii III-V)

2009-04-14 - 15:12:00

StriderCZ | Inventory

Netušíte někdo, jestli a jak lze v této hře přesunovat předměty mezi jednotlivými postavami v družině?
Díky

2010-10-10 - 13:35:00

cybermage | 2StriderCZ

Hodně štěstí při hraní tohoto geniálního a neskutečně nápaditého kousku (takový počet různých typů zneschopnění postav - mrtvá, zkamenělá, desintegrovaná, spící, paralizovaná, oslabená a já nevím ještě jaká jsem neviděl snad nikde jinde). Kupříkladu pozor na to, že na rozdíl od většiny ostatních RPG postavy stárnou a stárnutí má vliv (kladný i záporný) na primární statistiky. Nejedná se ovšem o žádný opruz, je to skvěle vyvážené, spíše taková třešnička na dortu. Rozuzlení příběhu mě také dost dostalo.

K Vašemu dotazu, než se zase nostalgicky zasním: Stačí kliknout na příslušný předmět v inventáři jedné postavy a následně na portrét postavy, které jej chcete dát.

Mám ještě jednu připomínku, týká se veledůležité schopnosti přemisťování se po vodní hladině. Ve hře (stejně jako v dílech IV Worlds of Xeen a V Swords of Xeen, první dva jsem zatím nehrál) existují dva druhy vodních povrchů, mělká voda a hluboká voda. Mělká jde překročit v momentě, kdy postavy disponují schopností swimming, hluboká pouze pomocí kouzla Water Walk. V Might and Magic III má ovšem toto kouzlo pouze ranger a druid (v dalších dílech se jedná o obecné klerické kouzlo, takže bez problémů), ti ovšem nejsou součástí přednastavené party. Pokud nehrajete s přednastavenou partou, vytvořte si alespoň ragera (ten mi přišel o fous použitelnější, ale asi je to spíše otázka názoru), ať nemusíte zdlouhavě hledat předmět, který Water Walk kouzlí (jak se stalo mně).

2010-10-12 - 08:38:00

StriderCZ | erpégéčko jako řemen

Zamyslete se, co je podle vás znakem kvalitní počítačové "hry na hrdiny". Tabulky se statistikami? Záplava questů? Medovina tekoucí proudem? Ženské postavy s naddimenzovaným poprsím? Tohle všechno mnoho současných RPG nabízí, ale nic z toho nedělá dobrou hru. Pudlovo jádro ale dřímá někde jinde, ve zdánlivě banálním detailu- rozhlížení se. Pořádné erpégéčko totiž poznáte ve chvíli, kdy se vám v něm chce rozhlížet. Vylézt na kopec a rozhlédnout se. A když není kopec, tak na nejbližší věž, střechu stodoly, stožár plachetnice, nebo otevřít mapu a kochat se neprobádanými oblastmi, kde možná číhají nepřátelé o dvacet úrovní silnější, ale VY se tam jednou dostanete, to dá rozum. Ale nejde jen o technickou možnost rozhlédnutí se, ať už kamerou v pohledu první, nebo třetí osoby, izometricky, nebo z ptačí perspektivy. Důležitá je ta chuť a chuť se rozhlížet nevykřeše ani sebelepší engine, když do něj autoři nenasypou poctivý virtuální svět.

Text (mírně upraven): Lukáš Grygar, Level 135, úvod recenze GODS, Lands of Infinity

2010-10-24 - 17:49:00

Richmond | StrideCZ

Nepamatuju se jak to je u trojky, ale v dalsich dilech si jednoduse vybral dany predmet a kliknul na obrazek s postavou, ktere jsi chtel predmet predat. Nahodou jsem testoval instalaci z Gogu (vsech 6 dilu) a cvicne nainstaloval Worlds of Xeen, takze proto ty cerstve vzpominky :) Jinak me hra neskutecne pohltila. Nemuzu to bohuzel hrat, mam rozehrany neco jinyho, ale atmosfera skvela!

2010-10-29 - 20:47:00

StriderCZ | věk

Mám ještě jeden dotaz, nevíte jak odčarovat magicky navýšený věk postavy? Ze začátku hry jsem se neprozřetelně napil z několika sudů navyšujících sílu, ale jako "bonus" můj hrdina zestárl.. Z počátku to tolik nevadilo, ale nyní má 68 let, a konec hry je zatím v nedohlednu. Díky.

2010-11-09 - 14:43:00

StriderCZ | Manuál a návod

Dohráno :-)
Manuál a návod (mnou zpracovaný) zveřejnil na svém serveru Elemir http://www.svetmightandmagic.cz/index.php

2011-01-11 - 21:01:00

cybermage | StriderCZ - věk+gratulace

Gratuluju k dohrání tohoto skvělého kousku.

Co se týče věku (asi už to není aktuální, ale třeba to pomůže někomu jinému), tak nepřirozené zestárnutí postavy lze "vyléčit" napitím se z Fountain of Youth

http://home.flash.net/~rayearle/Mfiles/MgtnMgc3.html

2011-01-13 - 09:10:00


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat