Největší kolekce RPG ke stažení

Shadowrun SNES | Info hry & Komentáře

Shadowrun SNES - obal
Vyrobce: Data EASTWWW:  
Vydavatel: Data EASTPlatformy: SNES
Datum vydání: 1993Rating
Akční RPG ve světě Shadowrunu, spíše chodička, ale rozhodně zábavná a dobře udělaná. 
Vkládání komentářů je momentálně zakázáno.

Komentáře uživatelů:

Gandi | Shadowrun

Souhlasim s tim , ze Shadowrun je asi jeden z nejlepsich rpg systemu. Nechapu, proc D&D je tak popularni a ma spousty pocitacovych zpracovani . Je to omezeny system, pro omezene lidi. (Vim to velice dobre , protoze jsem ho hral. :) ) Doufam , ze se nekdy dockam pocitacoveho zpracovani shadowrunu . (MNorpg neberu , protoze na netu nejsem a jeste hodne dlouho nebudu.)

2005-05-22 - 02:22:10

davesade | Shadowrun

Ono se snad chystá MMORPG Shadowrunu? ;) D&D a AD&D má hlavně propracované světy, z čehož teží. Systém je na draka, SE je vysoce propracovaný, ale pořádné rpg ne a ne vyjít - FASA si pravidla hlídá jako pes...

2005-05-23 - 09:21:03

Gandi | Shadowrun

Kdyz jsem jeste hral Ao , tak me znamy lanaril na Betu Necron (nebo neocron ?) a podle neho to byl shadowrun. Ale ja uz ted na netu nejsem (tyhle chvilky v internetove kavarne nepocitam).

2005-05-23 - 09:28:43

107 | SHADOWRUN vs ADnD

nechcem sa hrat na mudreho, kedze som shadowrun nehral (iba adnd), ale viem, ze v shadowrune to je niekedy aj o hodoch s 20 kockami naraz a to uz nie je sranda pocitat vsetky tie uspechy a neuspechy - adnd tiez nie je nic extra, co sa tyka pravidiel (o tych obmedzeniach v povolaniach mate pravdu). gurps - tie pravidla su jednoduche... ale pc hru shadowrun by som si zahral... :)

2005-08-20 - 00:04:59

davesade | SHADOWRUN vs ADnD

Máš úplnou pravdu, sice dvacet kostek je trochu přitažené za vlasy, ale deset je docela běžných a při soubojích to docela zdržuje. Proto také obvykle hráčské skupiny dost často používají "light" verzi pravidel, kde se některé hody prostě ignorují a podobně. Jelikož si ale myslím, že SR je dneska vrcholem co se týče pojmu "vyvážený RPG systém", říká si vysloveně o počítačové zpracování... leč FASA je docela neoblomná... :(

2005-08-21 - 10:01:28

OneHeart | Shadowrun

já sem hrál Shadowrun i Dnd,a zdá se mi že obě tyto hry jsou The best.

2005-10-18 - 17:02:21


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat