Největší kolekce RPG ke stažení

Perihelion - The Prophecy | Info hry & Komentáře

Perihelion - The Prophecy - obal
Vyrobce: Morbid VisionWWW:  
Vydavatel: PsygnosisPlatformy: Amiga
Datum vydání: 1993Rating
Parádní scifi RPG ve světě stiženého apokalypsou se vším všudy. Depresivní a skvělá hra! 
Vkládání komentářů je momentálně zakázáno.

Komentáře uživatelů:

Heimann | Parádní recenze

Díky Dave, s touhle recenzí sis dal fakt práci. S první bitkou jsi to vystih úplně přesně. Jsem jeden z těch, kdo se na ní zasekli. Tak mě napadá: JAK jsi ji vyhrál? Nemůžu na to přijít, v návodech je jenom varování. Bez kouzel to asi nepůjde. Ale jakých? Ještě bych chtěl upozornit ty, kdo si hru stáhnou - pokud nemáte WHD Key (registrovanej WHD Load), neuložíte si pozici!

2007-05-21 - 09:22:32

davesade | Parádní recenze

Díky za upozornění s WHD, osobně užívám snapshoty, tak to tolik nepocítím ;), ale měl bych si to zakoupit, to jo, je to super projekt. Nějakých 20 euro... Každopádně - první bitka se dá vyhrát bez kouzel. Celé to spočívá ve dvou bijcích s ručními zbraněmi, ti tvoří základ, pokud jsou tito bijci čtyři, tak se to dá s trochou strategie vyhrát beze škrábnutí. Jako není to snadná věc, ale je nutné se vybodnout na střelné zbraně. Jo jinak jestli jsi amigista, tak pojď "k nám" na Amiga.probers.info... a díky za pochvalu, vážím si ji ;).

2007-05-21 - 14:34:08

Heimann | Parádní recenze

Vyzkouším to, uvidíme. Jinak, zmiňoval jsi recenzi na Knightmare, za tu taky dík, celkem s ní souhlasím, i včetně tý tuhosti. Dohrál jsem to SKORO do konce, jestli se někdo dostanete k důlnímu vozíku, ze kterýho musíte za jízdy hodit předmět na plošinu, kterou nevidíte, tak tam někde ležej kostřičky mojí party :o) Ta hra má s Perihelionem (a s DM) společnou jednu věc - atmosféru, depresivní, ubíjející, totálně nepřátelskou (dokonce i králíci jsou tu agresivní bestie). Pro Davea: O Amize toho moc nevím, rozjíždím ji akorát v emulátoru, ale i to mi stačí, abych věděl, že dala historii RPG žánru dost velkých synů.

2007-05-21 - 21:14:01

davesade | Parádní recenze

Na co bych měl napsat recenzi dál? Nahráno mám dost, jen si na Amče opráším paměť a je to ;). Doporuč něco, co není moc známé a máme to tady v databázi ;).

2007-05-22 - 07:26:20

Heimann | Parádní recenze

Napadají mě Avalony, k těm tu chybí recenze, ačkoli se sám přiznám, že jsem je ještě nepokořil, i když si to bezesporu zaslouží - a přísahám, jednoho dne jim dám, co jim patří; a pak Evil's Doom. Jo, jsem zrovna někde v pátý kapitole Betrayal in Antara (což je hra, jíž jste tu trochu zkomolili předložku v názvu), není to vůbec špatný, fakt mě to baví, příběh slušnej, bloudění krajinou, že si člověk připadá jako cyberčundrák, nemáš zájem o recenzi, až to dohraju? (I když tohle není Amiga).

2007-05-22 - 20:21:32

davesade | Parádní recenze

Evils Doom - to je ono! Avaloni nejsou vůbec špatní, naopak, ale Evils Doom, to je dobrá volba! Jdu to propařit a sepsat ;).

2007-05-23 - 10:18:14

Heimann | Parádní recenze

Dobrá volba. Mám to na disku od Hoborga, rozběhal jsem to (díky, Hoborgu), ale ještě jsem se do toho nepustil, mám toho teď moc rozehranýho (Betrayal in Antara, Baldur's Gate 1, Legacy, Perihelion, M&M6, Silent Hill 2 + několik strategií). Takže doufám, že tvoje recenze mě přesvědčí, abych k seznamu přidal další položku a zblbnul už úplně. PS: A co ta recenze na Antaru? ;o)

2007-05-25 - 08:25:06

cb.spike | Emulace

Tuhle hru si chci taky hrozně dlouho zahrát.Konečně jsem na ní narazil tady, ale ztroskotal jsem na emulátoru pro amigu se kterým si nevím rady:(Poradí prosím mi někdo?

2007-07-02 - 11:51:16

lasice | Emulace

tady jí nestahuj stáhni si jí u hoborga http://amiga.esero.net tak si stahnš i emulátor Winuae

2007-07-03 - 10:52:29

Wolfus |

Perihelion som presiel podla navodu z casaku BIT. Boli tam aj dobre mapy, tusim v c. 8/94. Kazdopadne skvela a miestami tazka hra.

2008-07-29 - 13:03:00

marien | Perihelion

Perihelion jsem poprve dohrál z kopie bez manuálu a bez kouzel. První bitka byla o tom rychle utéci za roh budovy a tam neustále pochodovat. POstupně se postavám zvyšuje rychlost a jiné důležité skily. Pak jsem nepřátele už snadno převálcoval. Důležité je mít v partě 2 maníky, co to uměj s nunčakama. Nejtěžší bitka bez kouzel je s upíry, to jsem musel několikrát loudovat, ale udělal jsem je. Později jsem si koupil na ebay originálku a rozjel to znovu i s kouzlama, to pak byla brnkačka. V podstatě moje parta jednou zakouzlila a bylo po boji, proto otrlým rpgéčkařům doporučuji hru zásadně bez kouzel, to je aspon maso...

2008-11-23 - 19:19:00


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat