Největší kolekce RPG ke stažení

Bard's Tale 2 -The Destiny Knight | Recenze

Oproti prvnímu dílu zde byla vylepšena grafika a decentně i ovládání. Nejpodstatnější přínos dvojky je ale bezesporu v příběhu, který je hezky pohádkový a zároveň dost propracovaný na to, aby Vás to mohlo byvit. Leč, mám k tomu io několik výhrad. Zas TOLIK toho nového není. Rozlehlost se mi zdála i po několika hodinách perného hraní stejná, kouzla též, zbraně též, minimum nových příšerek na pobíjení... Ale atmosféra je zachována, tudíž se nemáte čeho bát. Dvojka Vás bude bavit též. Navíc je tady ještě jedna drobnost, která se dá vyčíst z obrázků.

Můžete mít v partě až SEDM členů, ALE ten poslední se k Vám přidá během hry automaticky na určitou dobu. Jedná se o průvodce. A ještě jedna drobnost mi utkvěla v hlavě. Oproti prvnímu dílu nelze do budov vstupovat normálně šipkou vpřed, ale z nějakého důvodu musíte najet do grafického okna myší a kliknout rovnou šipkou dopředu.

A ještě poznámku - ačkoliv se jedná o fullDOS product, má window$owský instalátor, takže budete-li chtít hru smazat, nejlépe to uděláte tak, že uděláte klasicky Přidat / Odebrat programy, kde najdete "The Bards Tale..."


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat