Největší kolekce RPG ke stažení

Lineage 2 - The Chaotic Chronicle | Info hry & Komentáře

Lineage 2 - The Chaotic Chronicle - obal
Vyrobce: NCsoftWWW: http://www.lineage2.com...
Vydavatel: NCsoftPlatformy: PC
Datum vydání: 27/04/2004Rating
Výtečné MMORPG, které se dá hrát i na českém internetu a zdarma.Koupit tuto hru

Odkazy:

Vkládání komentářů je momentálně zakázáno.

Komentáře uživatelů:

Segoves | shit

Lineage výtečné mmorp? Mám snad vlčí mlhu, stručně: je to shit bez příběhu, možná zabiječ nudy pro nezaměstaný, úkoly tupu: zabij 1000 krys, oveček, pejsků, skřetů atd. a pak si přijd pro odměnu.

2009-05-24 - 21:39:00

Segoves | shit

Lineage výtečné mmorp? Mám snad vlčí mlhu, stručně: je to shit bez příběhu, možná zabiječ nudy pro nezaměstaný, úkoly tupu: zabij 1000 krys, oveček, pejsků, skřetů atd. a pak si přijd pro odměnu.

2009-05-24 - 21:40:00

Deshien | pribeh v MMORPG

Pribeh v MMORPG je podle mne spise bonus nez nutnost.Questy kdy zabijis urcity pocet nepratel jsou snad v kazde onlinovce.Lineage jsem hral ale jenom par hodin na Free serveru tak nemuzu posoudit jeho kvality PS Mistni elfky jsou ale rozhodne zajimave:D

2009-05-24 - 22:00:00

Petan | kařdýho baví něco jinýho :-)

Nemyslim si že by tahle hra byla shit, bud pište pořádnou kritiku nebo se vyjádřete slušně a co se týká line age, tak původní myšlenka týhle hry byla spolupráce, takže člověk si musí uvědomit, že ho tahle hra nejspíš nebude bavit když ji bude hrát sám. Když se na to podíváme z hlediska hratelnosti, tak si myslim, že to je jedna z nejhranějších online her vubec, nejen že má velice kvalitní oficial servery, ale narozdíl od WoW má i mnoho kvalitních free serverů, například abyss který už běží několik let a nedávno bylo online cca 2000-3500 postav, což na abyssu bejvá tak kolem 1000-2500 aktivních hráčů. Kritiku bych vrhnul trochu na naše servery, bohužel nejsou tolik obsazený jako v zahraničí, dřív mě u nás zaujali 2 servery a to sice Dark Angels později VGOS a czg, nevim jak jsou na tom czg ale VGOS je podle mě v pytli.

Tahle hra neni jen o plnění questů a zabíjení příšer i když to je nesdílnou součásní protože výbava je potřeba. Nesmíme zapomenout na to že v mnoha lokacích jsou Raidbossove kdy už je nutný jít v partě lidi tak 3-9 hráčů, záleží na urovni a nastavení serveru. Dále tu máme také bosse ale na ty se dostanete na low rate serverech tak za pul roku. V další řadě tu máme mnoho hradů, pevností a clan hall mimo město který lze se svým klanem dobít, v případě dobívání nějaké pevnosti či hradu se již nesetkáte s mobama ale převážně s hráči jako jste vy čili se jedná o mass pvp, to je asi na celý hře to nejlepší. co se týká questů, jsou převážně jen o zabíjení, ale pokud dokážete přijmout to že tahle hra nestaví svoji hratelnost na questech, ale spíš na hraní v partě, pvp, mass pvp, pk a eventy co dělají GMs na serveru, tak nemůžete říct že to je shit, protože kdyby to byl shit tak to dneska nehrajou tisice možná statisíce lidí.

AA pokud vás to nenatchlo, protože jste byli sami a nnepoznali ste ani pvp a mass pvp, nebo ste hráli na sserveru, kde psali, že je online 200 lidí z toho jich bylo aktivních tak 50 a nikoho jste nikde nepotkali tak se vám ani nedivim, že vás to nenatchlo. V tomhle případě Vám doporučuju se domluvit tak s 5-10 kamarády a vyzkoušet si to
třeba na http://la2.theabyss.ru/, http://fogofwar.eu/ tento
server je sice ruský a převážně se tam mluví rusky ale anglicky se domluvíte a nebo pak server azure ale na ten už nevim web.

Podle mě je tato hra velice rozmanitá a je pouze na každym
z vás jakou pověst si na serveru získáte, nebo čím chcete ve
hře být, jestli obchodníkem, výrobcem, sběračem, nebo i
vrahem. Kdo si potrpí na množství ras a povolání, nebo na množství skillů, buffů a debuffů, tak rozhodně nebude
zklamaný, buffů, debuffů a skillů je mnoho, jen samotný orc
overlord má asi 40-50 aktivních skillů. co se týká ras tak jich je 5 a povolání 30-35.

Víc k tomu asi nemám, je ještě jedna věc v L2 nejde o
příběh ale o pvp a mass pvp. :-)

2009-08-17 - 12:35:00


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat