Největší kolekce RPG ke stažení

Lineage 2 - The Chaotic Chronicle | Novinky

Gracia Final pro Lineage 2

Je to k nevíře, ale ani po pěti letech známé korejské MMORPG Lineage 2 nechce ustoupit World of Warcraft a k výročí vydává nový expansion pack s možná pesimistickým názvem Gracia Final. Ten je k dispozici zdarma pro všechny hráče během dubna 2009. Expanze obsahuje nový kontinent Gracia, kam bude možné doletět na nějakém mountu. Přidána bude random PVP aréna, zatímco turnaje bude možné provádět i v kombinace 3-vs-3. Level klanů je posunut na číslo 11. No gratulace ;).
Dave de Sade

2009-04-08 - www.eurogamer.net

Ukraden kód Lineage 3?

Ukraden kód Lineage 3?

Že NCSoft pracuje delší dobu na pokračování svého úspěšného MMORPG Lineage bylo nad slunce jasné. Nyní se objevily první komplikace - programátoři jsou vyšetřováni pro údajnou krádež zdrojových kódů přímo ze sídla firmy. K té mělo dojít v září 2006. Jelikož NCSoft počítá s velkými výdělky, které by mohly být touto cestou vážně poškozeny, jde o veliký problém. Více ve Zdroji.
Dave de Sade

2007-04-27 - http://english.chosun.com

Vychází expanze Chaotic Throne pro Lineage 2

Primeval Isle, jak jsem se domníval v předchozí novince k Lineage 2, je název jen země, který má nyní k dispozici každý předplatitel Lineage 2 po stáhnutí expansion packu "Chaotic Throne". Uznejte ale, že celý název hry "Lineage 2 - Chaotic Chronicle - Chaotic Throne" zní hodně blbě ;).
Dave de Sade

2007-04-16 - www.eurogamer.net

Lineage 2 dostanou rozšíření Primeval Isle

Lineage 2 dostanou rozšíření Primeval Isle

NCSoft a jeho nejúspěšnější MMORPG Lineage 2, které za celou dobu existence navštívilo více než 14 milionů hráčů, se dočká rozšíření o podstatný kus země. Název Primeval Isle nic moc nevypovídá, ale půjde o tropický systém, kde potkáme dinosaury a další příšery z jurského období - pochopitelně ve fantasy licenci. Potkáme se ale i s jinými, inteligentními formami života. Celé toto má být k dispozici v těchto dnech, takže lístky na vyjížďku si zařídíte již sami. V Galerii je devět nových obrázků z této oblasti.
Dave de Sade

2007-03-22 - http://mmorpg.qj.net

Lineage 2 - free CZ server

Lineage 2 - free CZ server

Poměrně oblíbené MMORPG Lineage 2 je placené, což má za následek vznik free serverů. Jeden z nich vznikl dokonce v u nás v republice. Detailní informace si najdete na oficiálních stránkách - jenom stručně - registrace free a je nutná i pro komunikaci na diskuzáku, stabilita průměrná resp. zvyšující se, online přibližně 500 lidí, patche, questy, vývoj. Otestujeme a podáme report :).
Dave de Sade

2005-04-12 - Google :)


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat