Největší kolekce RPG ke stažení

Dragon Age - Origins | Novinky

Gameplay videa - Dragon Age

Taky se těšíte na "pokračování" Baldur's Gate? O Dragon Age se namluvilo celkem hodně a informací a postupně přibývá i gameplay videí. Na to prvním z nich můžeme sledovat soubojový systém, který je na můj vkus zpracovaný dobře a se zajímavou kamerou - v jádru jde o klasický pauzovací systém. Druhé video ukazuje podobnou bojovou situaci, ale s jinými postavami. U mne dobré, doporučuji!Dave de Sade

2009-04-01 - Bonusweb

Dragon Age - nové video

Nové ukázky proložené rozhovory s autory dávají další naději do našich žil. Naději, že dobrá RPG jsou stále ve vývoji a že se máme na co těšit. Na hru se můžeme těšit během roku 2009.


Dave de Sade

2008-12-23 - www.ggmania.com

Dragon Age Origins také pro konzole

Původně ryze PC projekt se nakonec dočká portu i pro Playstation 3 a XBOX 360. Bioware to oznámili, že po vydání hry pro PC (někdy začátkem roku 2009) budou na řadě obě konzole - Dragon Age bude tedy mít opačný osud, než Mass Effect. A není divu - na konzolích Bioware vydělají více na další vývoj dalších her.
Dave de Sade

2008-10-20 - http://ps3.qj.net

První ukázka ze hry Dragon Age!

A vypadá to opravdu velice výživně! Jednak zde máme k dispozici kameru ála Witcher, či přesněji Mass Effect, to jest za zády, takže do atmosféry hry se dostaneme velice snadno. Bude ale možné pauzovat čas a to při přepnuté kameře ála klasický Baldur's Gate, takže bitky budou více v prostoru a přehlednější. Velice mne těší, že hra se stylizuje do "Dark Fantasy", což ve stručnosti znamená, že příšery budou opravdu děsivé, krev opravdu bublavá a kosti opravdu lámané. Suma sumárum - palec nahoru, Bioware jede!


Dave de Sade

2008-07-24 - www.gametrailers.com

Dragon Age i pro konzole?

Dragon Age i pro konzole?

Krom pěti nových obrázků v Galerii můžeme konstatovat, že Bioware zamýšlí Dragon Age jako skutečně velký franchise, kterého se dočkáme i na konzolích. Není jasné tedy, zda na konzolích budeme hrát přímo "DA - Origins" nebo nějakou z dalších her, ale i tak je pěkné vidět Bioware, jak bojuje za RPG žánr obecně. Mimochodem podle prvních screenů to fakt vypadá na duchovního pokračovatele Baldur's Gate a Planescape Torment - což je v rozporu s dosavadními informacemi o mutaci na Mass Effect - ale možná tam bude po vzoru Witchera volitelná kamera.
Dave de Sade

2008-07-15 - www.eurogamer.net

Dragon Age trailery

Dragon Age trailery

Takže jsme se dočkali dokonce dvou velice pěkných trailerů. První dojmy jsou pozitivní, vyjma toho, že to vypadá, jako z filmu Pán Prstenů, získávám celkově pocit, že by mohlo jít o fantasy Mass Effect - a to je rozhodně dobré. Celkově vzato tedy vše nasvědčuje tomu, že se dočkáme velice brzy, možná dokonce už letos. Thumbs up!

Dave de Sade

2008-07-14 - www.gametrailers.com

Dračí Věk se probouzí

Dračí Věk se probouzí

Jsou to skoro tři roky, kdy jsme se poprvé doslechli o Bioware master záležitosti Dragon Age. Ten se nyní s přívlastkem Origins probudil na svých stránkách. Co ty obnášejí? Zatím nic, ale víme, že v noci z tohoto pátka na sobotu má dojít k uveřejnění prvního traileru. Brzy tedy bude i na našich stránkách.
Dave de Sade

2008-07-11 - http://dragonage.bioware.com

První ingame screeshost z Dragon Age

První ingame screeshost z Dragon Age

Ačkoliv Bioware mají na svědomí slušnou řádku her a stále nějaké kutí, Dragon Age je stále v pozadí a to je velká škoda. Po několika obrázcích (které byly evidentně jen z nějakých cutscenes a navíc z nějaké alphy) se k nám dostává první zaručeně ingame pohled na věc. Ten nevypadá špatně a zároveň ukazuje, že i bez přepáleného bloomu a HDR může vypadat grafika k svět - ale nejde o finální verzi vzhledem k datu vydání (viz. níže). Vedle toho s tím vyplavaly na povrch nějaká fakta. Tak za prvé bude Dragon Age jen a jen pro PC. Dále pak půjde o story mnohem temnější a hutnější, než jsme doposud měli tu čest ve hrách od Bioware vidět (hovoří se o tzv. "realistic modern fantasy"). Soubojový systém bude klasický realtime s pauzováním. Systém vývoje postav nebude licencovaný D&D, ale bude mu principielně velmi blízký. Autoři se prý hodně snažili v závislosti na výběru postavy modifikovat herní okolí a příběh, takže zejména start hry má být za každou postavu diametrálně jiný. No a na závěr vydání - konec roku 2007 nebo začátek 2008. Takže se všichni uklidníme a jdeme čekat.
Dave de Sade

2006-11-06 - www.1up.com

Dragon Age - Bioware drží RPG nad vodou

Dragon Age - Bioware drží RPG nad vodou

Naštěstí, přeze všechny problémy s neprodejností RPG her obecně, je tady firma Bioware, která nám od začátku ukazuje, že dělat řádné hry v dnešní době nejenže má smysl, ale že je to maximáně prospěšné. Titul Dragon Age vypadá značně "klišoidně", což ale v době nouze nemusí být vysloveně negativní záležitost... Když už nic jiného, tak se podle obrázků bude jednat o příjemný fantasy titul. Datum vydání neznámé, ale FAQ mnohé napoví.
Dave de Sade

2005-01-28 - www.bioware.com


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat