Největší kolekce RPG ke stažení

Final Fantasy 7 | Novinky

Final Fantasy 7 pro PS3 a PSP

Dříve, než začnete slintat na klávesnici - jde o převedení klasické hry z Playstation 1 do hratelné formy pro Playstation 3 a Portable. Jde o americkou verzi v japonštině. Americká verze je jemně vylepšená z hlediska ovládání a obsahuje několik příběhových dodatků navíc, proto byla asi vybrána. Každopádně krom toho všeho se dočkáme vyladěných soubojů, managementu kouzel a přibude trochu grafiky. Jak asi logicky vyplynulo, hra je ke stažení z PSN jen v japonsku (resp. přes japonský account), takže pro nás, nevládnoucí rozsypaným čajem, je tato informace zatím irelevantní, jelikož vydání v US/EU regionu není oznámeno. Cena v japonsku byla stanovena v přepočtu na $15, což je více, než přijatelné.
Dave de Sade

2009-04-15 - http://kotaku.com

Final Fantasy 7 remake? Nebo sequel? Spinoff?

Magazín Playstation Lifestyle v nedávné době informoval, že remake FF7 pro PS3 je již v rozpracovaném stádiu. Nedlouho potom ale byla zpráva upravena do podoby, že se FF7 dočká spíše spin-offu nebo sequelu. Rovněž se šušká o vydání původních FF7 pro XBOX Live Arcade, ale to je nepravděpodobné, protože práva na FF7 drží v rukou pevně SONY.
Dave de Sade

2008-07-24 - http://ps3.qj.net

Petice za remake Final Fantasy 7

Square rýžuje na remacích nejeden milionek dolarů, ale když dojde na lámání chleba, tak se drží nepochopitelně v ústraní. Všichni víme o techdemu blahé paměti pro Playstation 3, kdy jsme shlédli remake intra božské sedmičky v (údajně) reálném čase. Pak jsme se dostali do pokušení v rámci Nintenda DS, které by remake nejslavnějšího Final Fantasy uneslo. Všichni jsme to tak nějak v nějaké formě (jakékoliv) čekali. A pak nám Square natvrdo oznámí, že nemají ani za mák v plánu na něčem podobném pracovat. A to se lidem nelíbí. Ačkoliv se Square tváří, že nedají na petice, jedna taková větší se právě spustila a velice rychle získala 25.000 podpisů - a poroste to hodně rychle. Takže nyní můžete projevit svůj zájem podpisem petice i Vy. Mimochodem, vedle petice o Resident Evil 5 pro Wii je to moje druhá v životě ;). (Mezi námi - prachy nesmrděj a já Vám garantuji, že se jednou remaku FF7 dočkáme. A je úplně jedno, jestli to bude pro Playstation 4 nebo XBOX 720 - nejsou blázni, že jo!).
Dave de Sade

2007-09-12 - www.petitiononline.com

Final Fantasy 7 pro DS jsou otázkou načasování

Final Fantasy 7 pro DS jsou otázkou načasování

Toliko citace z rozhovoru s Hiromichi Tanakou, producentem Final Fantasy 3 DS. Opravdu strhující informace, nakonec se dočkáme snad opravdu všech Final Fantasy pro přenosné mašinky - ať už v přímém remaku nebo dějovém univerzu (FF12DS). Rozhovor také odhaluje, že remake FF3 měl být původně určen pro Playstation 2, a že se na této hře začalo pracovat již před pěti lety, akorát se to trochu protáhlo. Taky bych mohl na FF3 sepsat recenzi, co mne tak napadá. Každopádně FF7 takřka jistě bude pro DS. Výkon na to má, popularitu také a Square by byli hlupáci, kdyby se nepřiživili na vlastním hřišti - a my budeme mít co hrát! Skvělé!
Dave de Sade

2007-05-03 - www.computerandvideogames.com

Final Fantasy 7 - PS3 ukázka

Final Fantasy 7 - PS3 ukázka

Pomineme-li to, že PS3 je zabředeno do pěknejch svrabů, máme tady lákavou ukázku z FF7 (remake původního intra), která má posloužit jako technologická prezentace výkonu PS3. Vypadá to samozřejmě úchvatně, což o to, důležitější ale je, že je pravděpodobné, že mistři ze Square by mohli udělat remake legendárního sedmého dílu legendárních Final Fantasy, což je něco, po čem prahní všichni hráči z celého světa.
Dave de Sade

2005-06-09 - www.gamespot.com


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat