Největší kolekce RPG ke stažení

Jagged Alliance DS | Novinky

Update Galerie Jagged Alliance DS

Přes třicet nových obrázků ukazuje detailnější pohled na bojiště, různé využívání obou obrazovek, ale jinak bohužel nevidím žádné novinky od patnáct let starého originálu. Kdyby alespoň multiplayer z Deadly Games byl přítomen... Je to škoda, ale pořád to bude kvalita, doufejme.
Dave de Sade

2009-02-20 - Gamespot.com

Jagged Alliance DS - první screenshoty!

Dobrá zpráva - tři roky staré, nepodložené spekulace se potvrdily - Jagged Alliance opravdu přichází na DS! Špatná zpráva - nedostatek invence autorů nám přináší REMAKE PRVNÍHO DÍLU! Mohl by mi někdo vysvětlit PROČ? To jako po deseti letech od fantastické dvojky budeme hrát to samé v bledě modrém? Miluju Jagged Alliance, ale místo toho, aby remaknuli druhý díl nebo udělali zbrusu novou hru (byť na enginu jedničky - i když nevidím jedinů důvod, proč by to nemohl být engine podobný dvojce) vydají to samé? Jako zahraju si to s chutí, ale zároveň s nevolí. Super a ach jo zároveň...
Dave de Sade

2008-08-28 - www.gamespot.com

Jagged Alliance pro Nintendo DS!

Zní to až neuvěřitelně - ale jedna z nejlepších tahových strategií / RPG se dočká s největší pravděpodobností také své přenosné varianty. Vyplývá to z prohlášení Strategy First (současný majitel práv na Jagged Alliance), jenž spojili síly s Pocket PC Studios, aby vytvořili předělávky PC her pro DS, takže krom JA se dočkáme i dalších her. Vzhledem k výkonu a unikátnosti herního systému konzole by to mohlo dopadnou dobře, že by naše herní smysly nemusely být o nic ochuzeny. O důvod více, proč si DS pořídit.
Dave de Sade

2005-06-15 - http://www.worthplaying.com


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat