Největší kolekce RPG ke stažení

Dark Messiah of Might & Magic | Info hry & Komentáře

Dark Messiah of Might & Magic - obal
Vyrobce: Arkane StudiosWWW: http://www.arkane-studios.com/...
Vydavatel: UBI soft.Platformy: PC
Datum vydání: Q2/2006Rating
Akční hra z prostředí Might & Magic na unikátním grafickém enginu. 
Vkládání komentářů je momentálně zakázáno.

Komentáře uživatelů:

Atharos |

Tak jsem si teď zahrál demo a musím přiznat, že to není špatné, ale jako akční hra. Co se týče RPG prvků, o žádný zázrak se vskutku nejedná, na složitý vývoj postavy zapomeňte. Dost mě překvapila interakce s prostředím (přetrhávání lan s plošinou, na které stojí nepřítel, nakopnutí na bodce apod.) a celkově dost povedený soubojový systém . Hra je to tedy dobrá, a pokud tvůrci udrží zábavu po celou dobu hraní, budeme mít kvalitní akční rubačku s prvky RPG. Jediné, co mě trochu naštvalo, byla neúměrně velká velikost dema (1.4 GB) v porovnání s dobou hraní (asi 20 minut).

2006-08-12 - 17:42:56

Orin |

Naprosto stebou souhlasím.

2006-10-29 - 21:15:02

romik | hodnocení

Hra je opravdu hlavně akce ale s výtečným soubojovým systémem. Na PC existují pouze dvě další akční hry které přinášejí propracovaný bojový model s chladnými zbraněmi - Severance Blade of darkness a Rune. Jejich předchůdce Die by sword je první neméně skvělý pokus na toto téma. Není jednoduché naprogramovat boje s chladnými zbraněmi na PC jsou na špičkové úrovni pouze tyto hry - nejvíce se k nim přiblížil conan od cauldronu a knights of old temple od starbreeze. Osobně tyto hry upřednosňuji před klikacímy rádoby bojovými RPG - které mají RPG prvky výraznější. Takže prakticky od dob severance (2001) je to první pokus bez kompromisů na úrovni navíc s možností hry po netu což jsem mohl pouze ve hře rune - (severance bohužel po netu nikdo nehraje).

2007-02-03 - 21:29:55

rudax | Hodnocení

Kvalitní akce - několikrát jsem to dohrál na nejtěžší obtížnost - proti skupinám, nebo silným nepřátelům(skřetům)se musí využívat herní prostředí - házet po nich sudy..., skopávat je z útesů, nakopávat na bodáky... , nejjednoduší mi hra přišla když jsem to hrál za tichého zabijáka.

2007-12-06 - 08:32:00

Akordeon |

Best hra jakou jsem kdy hrál!

2008-09-07 - 16:19:00


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat