Největší kolekce RPG ke stažení

Golden Land | Info hry & Komentáře

Golden Land - obal
Vyrobce: Burut Creative TeamWWW:  
Vydavatel: Russobit-MPlatformy: PC
Datum vydání: 2003---
Nepovedené RPG s pěknou grafikou, mizerným příběhem a hratelností. 
Vkládání komentářů je momentálně zakázáno.

Komentáře uživatelů:

Japko | Reakce na recenzi

Vážení, hru Golden Land, jsem si zakoupil s velkým očekáváním, díky screenshotům které jsem viděl.Po instalaci a cca třech dnech hraní jsem ji smazal z disku...Proto, chcete li někdo ušetřit, nekupujte ji. Přečtěte si recenzi, která je tady a za kterou moc díky a pokud se i po jejím přečtení rozhodnete ke koupi, je už jen vaší věci jestli budete či nebudete zklamáni. Ke hře ještě dodávám, že má neuvěřitelně "blbý" (jinak to nelze nazvat) a nespravedlivě nastavený systém "soubojů".Hrál jsem za "bojovníka" a po třetím levelu, kdy jsem měl plátové brnění, kouzelný meč, štít, plátové kalhoty atd...mě "zmastila" obyčejná NPC, se kterou jsem se dal do křížku a to holýma rukama !!Každý souboj je utrpením, protože postavy mají třeba 3-4 herní kola dle "action-points", já jsem měl se svými cca 35 body pouze kolo jedno....hnus.Postava se nedá nijak moc "namaxovat" tak aby jste měli AP více, třeba jako ve Falloutu takže pokud náhodně mezi lokacemi potkáte jakéhokoli nepřítele, je to pokaždé vaše smrt. Jako bojovníka ve výše umiňovaném armoru a s mečem (kouelnym) mě zabil i obyčejný had.Takže hrůza.....příběh je velmi jednoduchý až blbý, v překladu je totální zmatek, všechny postavy vám odpovídají stejně....no, protě ruský produkt, SHIT....Jediné co stojí za to, je grafika, ta je pěkná, jinak je to ztráta peněz, jediným kladem je to, že hra stojí 149 Kč. takže ztráta není až tak velká.

2006-08-30 - 15:30:59

davesade | Reakce na recenzi

Ber to jako ponaučení, že nejprve se podívat či zeptat tady na RPGhrách a pak teprv kupovat. Naštěstí kilo pade není zas taková hrůza.

2006-08-30 - 15:58:55

Mateej | Reakce na recenzi

Zajímavá reakce. (Kterou zde nalézám s drobným zpožděním čtyř měsíců, takže moje reakce na ni je spíš takovým výkřikem do prázdna, ale což.) Když jsem s Golden Land začínal já, tak mě pochopitelně taky zmastilo kde co, třeba i ten zmiňovaný had. Nejenom, že dělal celkem slušné zranění, to bych ještě chápal, jako kouzelník jsem měl málo životů, ale prakticky pokaždé mě zasáhl! Tak jsem si v manuálu prostudoval kouzla a řekl jsem si, že udělám takový pokus. Veškeré snahy jsem podřídil tomu, abych sehnal nějaké peníze a koupil si dvě různá kouzla, která zvyšují hodnotu obrany/zbroje. Protože efekty těchto dvou kouzel jsou kumulativní a přičítaly se ještě navíc k mé obyčejné zbroji, dokázal jsem na pár bojových kol vytáhnout takové obranné číslo, které asi trojnásobně přesahovalo hodnotu brnění, jaké by mohl dosáhnout bojovník na stejné úrovni, kdyby si koupil to nejlepší vybavení, jaké se v prvních pár městech dalo sehnat. Ale i ty nejchcípáčtější potvory mě i nadále zasahovaly každým svým úderem. Když jsem do toho začal vrtat víc, zjistil jsem, že obranu z veškerého vybavení ovlivňuje pouze štít, veškeré ostatní kusy brnění pouze přidávají nějaké to procento k odolnosti vůči sečným/bodným/drtivým zraněním. To je celkem realistický koncept, řekl jsem si, ale jak tuhle hru může někdo dohrát za bojovníka, který nikdy nebude mít tak dobrou obranu, jako jsem nakombil já, a který bude mít jen o pár procent vyšší rezistenci vůči zranění díky lepšímu brnění? Japko to zkusil, a tak mi dal odpověď - nemůže. Zdá se, že veškeré cesty k úspěšnému boji vedou v Golden Land přes zvyšování počtu akčních bodů (jak už jsem naznačil ve své recenzi). Zvyšování obratnosti (nebo rychlosti, už nevím) a dovednosti Taktika boje (nebo tak nějak se to jmenovalo).

2006-12-26 - 00:43:23

Pandalf | souboje

V těch soubojích se vyplatí s sebou tahat co nejvíc elixírů na obnovu životů (nebo nějakýho jídla, který má podobnou funkci, plus něco vám přidá i ty akční body...myslím že to byly banány nebo co). Když je máte vyskládány na té liště dole, tak vás jejich použití v boji nestojí žádný akční body. Akorát to leze trochu do peněz.

2007-04-16 - 09:35:44

Pandalf | Pandalf

Každopádně mám jinej problém - pokaždý, když se chci dostat do Ra, tak mi hra spadne. Kdyby sem náhodou ještě někdo zabloudil a věděl o nějakým patchi nebo tak, tak by to bylo super.

2007-04-16 - 09:37:48

sluka40 | cheaty

nevi někdo jak spustit cheaty mě nejde najit ten soubor ini

2007-08-13 - 13:28:50

Gandi2 | Varovani

Docela by , me zajimalo , jestli to nekdo dohral... Je to ten typ rpg , co vlastne nejsou rpg ... . Ziskavani expu ma minimalni vliv silu postavy. Japko ma naprostou pravdu :( Typicka ruska hra . Nevyvazena obtiznost .

2010-07-04 - 07:56:00

Sleš nahoře bez xD | boti

Dohrál jsem to za tři dny a pro ty, co tvrdí, že je to těžký tak zkuste zapojit mozek a třeba si přečíst návod, když nejste schopni to dávat. Je jasný, že tahle hra je o plnění vedlejších a hlavních questů a ne o zabíjení hadů xD. Nejdůležitější je před každým důležitým battlem si hru uložit a zkoušet. Sry noobíci ale je to dobrý RPG a právem to dostalo přes 85% ;)

2010-07-20 - 07:27:00

crew2xv | Opožděná recenze na místní špatné recenze :D

Hra se mi podle screenu zdála velmi pěkná (zvlášť za 149 Kč :D), doufal jsem v nějákého nástupce Diabla atd...
Po prvních pár krocích a po tom co jsem zjistil že souboje jsou na tahy jsem se dočkal zklamání nicméně mne hra zaujala pěknou grafikou a tak jsem to nevzdal. Za bojovníka to nebylo nic moc, na začátku musíte mít skvělé vybavení jinak se dál nepohnete, až po dosažení 15 bodů se vám potřebné body sníží na 1/3!!!! což znamená že místo 2 seků můžete zasadit 6. To mi přijde jako bod ve kterém hra za wara začíná být zábavná a skvělá. Navíc war po dosažení 30lvl je nepřemožitelná kosička a i nejsilnější NPC v poušti nemají šanci stejně jako jakýkoli boss. Za Maga jsem hru nedohral protože je zde velmi nudným class, máte jednu sadu kouzel které se naučíte v soubojích stále opakovat a nakonci jsou i poslední kouzla v žebříčku dosti nedostačující :). Nejlepší byla hra za stopaře (nebo jak to jinak nazvat)díky tomu že vrhací zbraně potřebují obratnost si zároveň zaopatříte dostatek bodů na věci i dost akčních bodů a velkou šanci na zásah. Na konci jsem měl 52 akčních bodů a jeden hod/sek který dával o nic menší zranění než sek mečem mě stál jen 3 akční body!!! takže NPC 0 šanci mi něco ubrat a finální boss padl v 2. kole :D. Nejzábavnější je to však za wara, dík za přečtení a promiňte za pravopis píšu to v rychlosti.

2010-12-05 - 18:20:00

crew2xv | doplněk

Nahoře bez má pravdu jde hlavně o questy které jsou mimochodem skvěle propracované. Stačí se jen hru naučit a ne tu skučet že nejakou lamku zkosilprvní NPC pac to neumí hrát. Dohrát se to dá snadno já to dohrál za Wara a za Scounta!!!!

2010-12-05 - 18:29:00

Hidan Master | Super

Ze všech asi 60 her co mám se jejich ceny pohybovaly od 150- 1000Kč tak tuto hru dávám na třetí místo. I když to nemá příběh, procvičíte si taktiky, a když tuto hru vyhrajete, jako já tak vám ostatní hry půjdou. Navíc zde nebojujete sami ale můžete i s lidmi, kteří vám pomůžou. Až tu hru pochopíte, zjistíte její kouzlo. Tato hra je velmi velmi dobrá a dá se hrát furt !

2011-08-25 - 14:19:00

Hidan Master | 99 lvl

V této hře jsem měl i 99 level :) max akčních bodů a nepřátelé padali hlava nehlava. U magii stínů jsem vyvolával démony, takže nepřítel neměl šanci :D

2011-08-25 - 14:21:00


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat