Největší kolekce RPG ke stažení

Divine Divinity | Info hry & Komentáře

Divine Divinity - obal
Vyrobce: Larian StudiosWWW: http://www.divinedivinity.com/...
Vydavatel: CDV Software Entertainment AGPlatformy: PC
Datum vydání: 2002Rating
Kombinace Diabla a Ultimy 7, přičemž z obojího si bere to lepší. 
Vkládání komentářů je momentálně zakázáno.

Komentáře uživatelů:

Pinky |

Mohl bych poprosit o nějakej link kde se dá objednat,chtel jsem si jí koupit ale už ji neměli na skladě:-( diky

2006-11-10 - 09:01:56

Richmond |

Já si ji koupil spolu s některým z posledních LEVELů. Zkus ho sehnat.

2006-11-10 - 09:59:39

Pinky |

diky kouknu

2006-11-10 - 10:46:19

Mateej |

Já si ji před pár měsíci objednal tady http://games.bonusshop.cz/index.php?cPath=1_24 moji objednávku přijali, nechali mě zaplatit, nějakou dobu mě napínali a po druhém upozornění se mi omluvili, že hru nemají a že mi vrátí peníze (což učinili). Teď se ty stránky redirektují na http://eshop.megahry.eu/search.php?searchText=Divine%20Divinity&x=0&y=0 kde nabízí polskou verzi (nevím jakou verzi jsem od nich kupoval já před těmi pár měsíci, měl jsem pochopitelně za to, že anglickou).

2006-12-26 - 01:27:52

FrodoHC |

Zkus jrc,cdprojekt nebo Gamehouse

2007-03-09 - 19:55:34

hardstone | Divine Divinity

Jó Divine Divinity - to je překvapivě kvalitní a - dalo by se říct - "poctivé" RPG, které je takový mix Baldurs Gate, Diabla a Falloutu. Moc zábavná hra :O)

2009-02-08 - 09:44:00

Calvin | hodnocení

Nevadilo mi horší grafický zpracování než bych čekal od hry o 2 roky novější oproti Diablu 2, libil se mi systém soubojů a dialogů. Trochu mi vadilo, že úkoly byly někdy dost neurčitě zadaný a nebejt návodů na netu, půlku bych jich pravděpodobně ani nesplnil - počítá se patrně s tim, že hráč prozkoumá i ten na první pohled nejnepodstatnější kousek mapy, že zkusí se všim pohnout, zapáčit, sfouknout svíčku.. ale pravda, když to pak zjistí sám od sebe, tak má o to větší radost. :) Zamrzelo mě, že hned během začátků sem naleznul zbraň, kterou už do závěru nepřekonalo nic, ani zbraň z questu (a to sem ten úkol schválně dokončoval kvůli tomu xkrát znova, aby se mi navolil lepší meč). Ještě bych vytknul přílišnou zdlouhavost v závěru, kdy vlastně víte, že už bude konec, a přesto musíte ještě hodinu pobíhat po mapě jenom kvůli tomu, abyste našli a zabili pár směšně lehkých bossů (pakliže využijete zbytečně předimenzovaný kouzlo zmražení, můžete u toho klidně svačit). Kolem už jsou v tu chvíli neškodní mobové, teda pakliže využijete okouzlení svých itemů za pomoci hromady kamenů, co jste během hry našli. Potom máte odolnosti vysoko nad hranicí 100 nebo i 200, a alespoň s válečníkem už mě prakticky nikdo nebyl schopen trefit (hbitost 180). K čemuž se zároveň pojí menší zklamání v závěru, kdy si chystáte nervy na závěrečnýho bosse (Lord Chaosu) a vzápětí zjistíte, že i bez jakýchkoliv kouzel jde na 10 ran do kolen a ani nemusíte využít lektvar. Očekával bych mnohem tužší boj, ale možná spíš šlo o špatný vybalancování, kdy mělo bejt (hádam) těžší ho zabít jako mág kouzlama, s hp pod 1000 a hbitostí na minimu. Inu, snad bude pokračování v tomhle vychytanější, i přes spoustu vyjmenovaných chybek mě to příjemně dokázalo zabavit. ;)

2009-04-21 - 15:44:00


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat