Největší kolekce RPG ke stažení

Star Ocean 4 | Novinky

Recenze Star Ocean: The Last Hope

Podle serveru Gametrailers je hra slušnou ukázkou práce TriAce, ale přesto nejde o nějak originální či převratnou záležitost. Anime charaktery jsou okoukané, anglický dabing příšerný, příběh jedno velké klišé... ale pěkné zpracování a originální bitky, ve kterých má Star Ocean série tradičně těžiště, to z velké části vyvažují.


Dave de Sade

2009-03-05 - www.gametrailers.com

Star Ocean - Last Hope - Trailer

Pěkný, akční trailer pro japonské RPG pro XBOX 360 shlédněte níže. Nevím proč, ale nejvíce mi připomíná atmosférou Legend of Dragoon. Přímo ze hry je tam jenom zlomek záběrů, ale to není na škodu, u těchto her je víceméně jasné, co od nich očekávat.


Dave de Sade

2009-02-23 - www.gametrailers.com

Star Ocean Last Hope vyjde o týden dříve

Čtvrté pokračování slavné japan RPG série přijde na XBOX 360 o týden dříve, než se původně čekalo - tedy již 24. února 2009. Majitelé konzole se tak dočkají celosvětového téměř simultánního vydání.

Dave de Sade

2009-01-16 - www.joystiq.com

Trailer Star Ocean 4

Trailer Star Ocean 4

Pro oslavu vydání remaku prvního Star Oceanu pro PSP se Squenix rozhodli přidat na UMD disk také krátký trailer z chystaného Star Ocean 4. Je teda velmi krátký, nic neříkající, ale proč jej neshlédnout níže, že ano ;).


Dave de Sade

2007-12-28 - www.joystiq.com

Star Ocean 4 ve vývoji!

Nejnovější číslo magazínu Famitsu přineslo povzbudivou novinku - Square se pustili do pokračování zásadního japan RPG Star Ocean pro Playstation 3 a XBOX 360. Ale tím to rozhodně nekončí - Square oznámili, že se pustili do remaku prvního a i druhého dílu pro PSP (na PSX jedny z nejlepších her)! Více informací zatím není příliš k dispozici, jelikož se blíží Tokyo Game Show, kam si Square šetří krmivo pro novináře a hráče. Každopádně dojde jistě ke změně soubojového systému oproti třetímu dílu (Playstation 2), kde budeme mít k dispozici asistované spoluparťáky v počtu až čtyř kusů (asi něco ála Final Fantasy 12). A také se setkáme s některými postavami z minulých dílů. Obrázky zatím jsou k dispozici pouze ve formě scanů z časopisu - najdete je v Galerii, ale omluvte jejich nižší kvalitu.
Dave de Sade

2007-09-06 - http://xbox360.qj.net


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat