Největší kolekce RPG ke stažení

Star Wars - The Old Republic | Novinky

Old Republic - Story Trailer

Pokud vás zajímá dějové pozadí chystané MMORPG Star Wars The Old Republic, neměli byste si nechat ujít zasazení časové linie do univerza Hvězdných Válek. Ve Zdroji najdete odkaz na plnou kvalitu videa, případně na ShackNews najdete alternativu.
Dave de Sade

2009-04-27 - www.swtor.com

První záběry z Old Republic MMORPG

Z developerského videa, plného rozovorů, se nakonec stal první zdroj videoukázek přímo z enginu hry. Není jich mnoho, ale vypadají rozhodně dobře, že se na ně stojí za to kouknout (plus pár informací neuškodí).


Dave de Sade

2008-12-31 - Bonusweb

Nové screenshoty k Old Republic MMO

Šest nových, atmosférických screenshotů najdete v Galerii. Sice mi přijdou trochu retušované, až na hranici artworku, ale i tak jsou pěkné a myslím, že se Bioware podaří vystihnout právě takovouto atmosféru.
Dave de Sade

2008-12-31 - Bonusweb

Várka screenshotů k Star Wars Old Republic

Sedm nových oficiálních screenshotů uvolnili Lucas Arts. Podle nich by se dalo soudit, že styl grafiky je lehce cartoon, ale rozhodně je to dobrý styl. Světelnými šavlemi se to jenom hemží, i když u některých exponátů se nemohu zbavit dojmu, že jsou vypůjčené ze hry "No More Heroes". Ale to jen tak na okraj ;).
Dave de Sade

2008-12-01 - http://mmorpg.qj.net

Star Wars - Old Republic!

Tak zní oficiální název "KOTOR MMORPG", které Lucasarts oficiálně oznámili právě včera. Krom stránek věnovaných projektu máme v Galerii také první screenshoty a artworky. A také první snůška informací:

Hra se bude odehrávat přibližně 300 let před Knights of the Old Republic, což dává možnost k neprosto neomezeným kreacím ve světě Star Wars (pro upřesnění - KOTOR se odehrává asi 4000 let před Epizodou 4).
Můžeme se přidat na dvě strany - Galaktická republika a Sith Empire.
Bude samozřejmě možné hrát za "force sensitive" postavy - tedy za Jedie a Sithy (i když vyvstává otázka s balancem a hratelností hry, viz Star Wars Galaxies).
Pravděpodobně bude možné přímo ovládat vesmírné stroje.
Momentálně je jistota v pěti planetách - Ilum, Dathomir, Coruscant, Korriban a Tython.

Takže - druhé MMORPG, které budu hrát "vážně"? ;)
Dave de Sade

2008-10-22 - www.swtor.com

KOTOR MMORPG potvrzeno!

John Riccitiello, CEO Electronic Arts, potvrdil, že "Knights of the Old Republic 3" bude MMORPG. Přesněji řečeno, že Bioware pracuje nezávisle na Dragon Age: Origins také na MMORPG, které bude zasazeno v settingu Knights of the Old Republic. Dnes již dost zapomenutému MMORPG Star Wars Galaxies tedy vyroste pokračovatel. Škoda, že se asi "klasického" KOTORu v singleplayeru nedočkáme.
Dave de Sade

2008-09-05 - www.actiontrip.com

LucasFilm registroval nové značky, KOTOR MMORPG?

LucasFilm registroval nové značky, KOTOR MMORPG?

Star Wars The Old Republic, The Old Republic, Star Wars Sagas a Star Wars Legends - tak znějí nově registrované značky LucasFilm, pod které samozřejmě spadá i studio LucasArts. A jelikož se Bioware kdysi přeřekli, že pracují na něčem s pracovním názvem KOTOR3, ale MMO, dá se očekávat, že se dočkáme nějaké online hry s motivem Star Wars. Není tedy zřejmé, zda půjde třeba o datadisk pro Star Wars Galaxies, ale spíše to bude znamenat novou hru.
Dave de Sade

2008-07-14 - www.gamepark.cz

KOTOR3 jako MMORPG?

Spekulace o nové online hře z prostředí světa Hvězdných Válek se schylují k další zvěsti. Sice dnes již víme, že videa (posléze stažena z youtube) patřily nejspíš pro titul Star Wars: Force Unleashed, fámy ohledně třetího pokračování rytířů staré republiky neumlkly, ba právě naopak dostaly na síle. V březnu 2006 oznámili Bioware, že jejich texaská pobočka pracuje na zatím zatajeném MMORPG. V současné době již víme, že půjde o hru z prostředí Star Wars a vše nasvědčuje tomu, že by časově byl titul zasazen právě do období známých kvalitních single playerových RPG. Nezapomínejme, že se jedná o spekulace, takže i název (KOTOR3) berme spíše jako identifikaci mezi námi děvčaty.
Dave de Sade

2007-10-24 - www.gamespot.com

KOTOR 3 ve vývoji?

Jsou to jen fámy, ale na každém šprochu... Na Yotube se objevilo a vzápětí zmizelo video ze hry s tématikou Star Wars, které pár fanoušků označilo za možného nástupce Star Wars RPG - Knights of the Old Republic. Video mělo navíc v růžku malé logo "H", které znamená, že bylo určeno pouze pro předplatitele služby Hyperspace, provozované LucasArts. Proto video hbitě zmizelo. Gamespot navíc zjistil, že video nepocházelo z herního enginu, ale z animace, čímž se trochu rozptýlily dohady o Star Wars PS3 hře, ale ať už bude titul KOTOR nebo nový Jedi Knight, je to jistě i pro nextgen konzole. Avšak nějaký náznak v tom je a po úspěchu Sith Lords se trojky jistě dočkáme. Do té doby...
Dave de Sade

2006-07-27 - www.gamespot.com


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat