Největší kolekce RPG ke stažení

Mass Effect 2 | Novinky

Recenze
Downloads
Video
Screenshoty

Mass Effect 2 pro PC a XBOX 360 začátkem 2010

Že hra bude pro "Microsoftí systémy" se vědělo, ale nepotvrdily se zvěsti o existenci hry pro Playstation 3. Na přímý dotaz dostali novináři serveru Joystiq jen neurčitou odpověď, ze které nic usoudit. Držme palce, PS3 by tato hra slušela.
Dave de Sade

2009-03-24 - www.joystiq.com

Mass Effect 2 teaser trailer

Bioware se snaží vzbudit zájem již nyní, ačkoliv hra je předběžně ohlášena na duben 2010. Takže první teaser trailer opravdu neobsahuje žádné ukázky ze hry a v zásadě žádné informace. Jenom krátké textové shrnutí předchozího děje, které oceníte pouze v případě, že jste první díl hráli... I když poslední hláška může působit trochu nervózně ;). Posuďte sami:Je téměř jisté, že se dočkají majitelé XBOX 360 a PC, spekuluje se o Playstation 3 verzi.
Dave de Sade

2009-02-23 - www.eurogamer.net

Mass Effect 2?

Že Bioware plánuje svou hru, jako trilogii, to je známá věc. Přesto ještě nejsou k dispozici naprosto žádné bližší informace o hře. Ovšem máme tady naprosto neověřené a nepodložené fámy, údajně pocházející ze zdroje na Gamespotu, který v soušasné době již nefunguje. O čem tento zdroj informoval?

Datum vydání - možná už Vánoce 2009 - pro XBOX 360. Import postavy z prvního dílu je poměrně uvěřitelný, to je v pořádku. Ale fámy se rozjíždějí v bodě, že máme za hru potkat 3000 interaktivních NPC postav, rozšíření zbraní o chladné čepele, osmkrát větší galaxii a těžení surovin z objevených planet ála Frontier. A také multiplayer s možností vyřádit se v nabíhání hord a masakralizaci ve velkém.

Všechno to nezní špatně, ale asi i nad možnosti Bioware, takže brát s rezervou, informace není jak ověřit.
Dave de Sade

2008-10-10 - www.games.tiscali.cz


Firefox 2 Přidej RPGhry.cz na Seznam AddThis Social Bookmark Button
© RPGhry.cz, Všechna práva vyhrazena | Kontakt: info@rpghry.cz
Doporučujeme: BezvaData.cz - váš server pro sdílení dat